מאפיינים ייחודיים

התוכנית ללימודי התואר השני בלימודי המזה"ת בן זמננו הינה מסגרת אקדמית ייחודית המבקשת להעניק לבעלי/ות תפקידים בכירים בשירות הציבורי ומחוצה לו, העוסקים/ות בתחומי המזה"ת בן-זמננו, השלמת ידע בתולדות המזה"ת, כמו גם לגשר בין תיאוריה למעשה באמצעות הקניית ידע תיאורטי וכלי חשיבה וניתוח בתחומי עיסוקם/ןשל התלמידים/ות.

 

התוכנית מקבילה בתכניה ובאופייה לתוכנית הלימודים לתואר השני (מסלול עיוני) בהיסטוריה של המזה"ת המתקיימת כיום במסגרת חוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה. ייחודה של התוכנית הוא כפול: ראשית, היא מקבצת יחדיו תלמידים/ות שלהם/ן ניסיון מעשי והיכרות עם תחומי הלימוד מתוקף עיסוקם/ן בתחום זה בשירות הציבורי. שנית, התוכנית מבוססת על ההנחה כי כל התלמידים/ותהמשולבים/ות במסגרתה לומדים/ות תוך כדי המשך מילוי תפקידיהם/ן. בשל כך יתקיימו הלימודים בצורה מרוכזת בסוף שבוע העבודה (ימי חמישי ושישי) לאורך 12 חודשים שיחולקו לשלושה סמסטרים. לתלמידים/ות יוענקו, במידת האפשר, תנאי לימוד נוחים הכוללים ייעוץ אקדמי בכיר וזמין, ליווי מינהלי צמוד, וסיוע בהכנה מראש של תוכניות הלימודים וחומר הקריאה בכל קורס וקורס.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive