טופס בקשה להמרת ציון חיובי לציון 210 ( השתתף ומילא חובותיו ) - סמסטר ב' תש"ף

בגין התפרצות נגיף הקורונה - 2020

סטודנטים/יות רשאים/יות לבחור קורס אחד בתואר מבין הקורסים שלמדו בסמסטר ב' תש"ף, ולבקש להמיר את הציון המספרי בציון מילולי ("השתתף ומילא חובותיו"). תלמידים/ות במסלול דו-חוגי/ משולב וכדו' – בקורס אחד בלבד מבין שני החוגים. כל זאת בתנאי שהפקולטה אישרה לבצע המרת ציון בקורס זה, התלמיד/ה קיבל/ה בקורס ציון מספרי חיובי ועמד בהצלחה בכל מטלות הקורס (כולל הגשת עבודה/בחינה סופית).  

לתשומת הלב, לציון 210 (השתתף ומילא חובותיו) עלולות להיות השלכות על שקלול הממוצע לתואר, הצטיינות בלימודים וכן הוא אינו בהכרח מוכר על ידי מוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל.

בפקולטה למדעי הרוח:

תואר ראשון - ניתן להמיר ציון חיובי אחד לציון עובר בקורס בחירה או בקורס "מגוון". (בקורסים אחרים רק בהתאם להחלטת החוג בו לומד התלמיד).  בסמינרים/רפרטים  ובפרוסמינרים לא ניתן לקבל ציון עובר.

את הבקשות ניתן להגיש למזכירויות החוגים עד 5.11.20.

תואר שני –  ניתן להמיר ציון חיובי אחד לציון עובר רק בסמינר בו הוגשה עבודת רפרט או בשיעור.

את הבקשות ניתן להגיש למזכירויות החוגים עד ל-7.3.21.

ידוע לי כי המועד האחרון להגשת הבקשה תואם לפרסום הפקולטה, וכן לא ניתן להגיש בקשה לאחר סגירת התואר.

 

הצהרה:

אני הח"מ פונה בבקשה, לאחר שקראתי את הטופס כולו, להמיר את הציון הסופי לציון 210 (השתתף ומילא חובותיו) בקורס המפורט להלן שאותו למדתי בסמסטר ב' תש"ף.
ידוע לי כי ניתן להמיר קורס אחד בלבד (תלמידים במסלול דו-חוגי/ משולב וכדו' – בקורס אחד בלבד מבין שני החוגים), ולא הגשתי בקשה בחוג הנוסף. הציון בקורס זה לא יובא בחישוב ממוצע הציונים.  אני מצהיר/ה בזאת כי הבקשה מתייחסת לקורס המפורט מטה בלבד.
 

למילוי על ידי תלמידים בתכניות דו חוגיות / משולבות / לומדים במקביל בחוג לאחר תואר

פרטי הקורס לקבלת ציון 210

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive