הקבץ מדעי החברה - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ מדעי החברה (מסגרת 100)
תלמידים שחוגם השני הינו ממדעי החברה
לא יכולים ללמוד קורסים השייכים לחוג השני שלהם
קורס בן 3 ש"ס ייחשב כ-2 ש"ס בהקבץ
אלא אם יוצמד לו קורס נוסף בן 3 ש"ס
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" וקורס מבואי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל חרובי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
0662262501 - דגמים של יזמות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662262601 - לוגיקה בפעולה: תכנון, יזמות ואסטרטגיה במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דורון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
שיעורי מבוא כלל פקולטטיים
במבואות עם תרגילים - התרגיל חובה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פלייסיג דידה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
מי שלמדו/לומדים אותו בפסיכולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פלייסיג דידה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
קורסים מהחוג לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 208 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 208 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 206 |
1041110105 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 206 |
1041110107 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' חאג' יחיא אלאא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 206 |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר לאור יוסף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 107 |
1041110203 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 206 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' וננסיה דבורה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041110206 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 425 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 425 |
לתלמידי שנים ב'-ג'
יש לשים לב לדרישות הקדם בקורסים השונים
ולוודא שנלמד שיעור מבוא בתחום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' קמפ אדריאנה | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–17:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041219102 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ארד-אילון תמר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 13:00–14:00 | נפתלי | 105 |
1041219103 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' רגב עתליה | סמסטר א' | תרגיל | א' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1041219104 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ארד-אילון תמר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 17:00–18:00 | נפתלי | 105 |
1041219105 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' רגב עתליה | סמסטר א' | תרגיל | א' | 17:00–18:00 | נפתלי | 205 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון סמדר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 201 |
1041310002 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מזרחי חן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 205 |
1041310003 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' סדצקי יערה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 206 |
1041310004 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מזרחי חן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1041310005 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' סדצקי יערה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041358001 - סוציולוגיה של חציית גבול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:30 | נפתלי | 204 |
1041358801 - וואחד על אחד - חוויות חיים אחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון סמדר גב' דלאשה מייסלון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 203 |
1041261801 - אוכלוסייה וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ששון יצחק | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 15:00–18:00 | נפתלי | 110 |
1041261401 - רפואה וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שחר ליאור | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 09:00–12:00 | נפתלי | 201 |
קורסים ממדעי המדינה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1031100202 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר זהבי דניאל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 105 |
1031100206 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1031100210 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' זמיר נוי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 206 |
1031140001 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–17:00 | נפתלי | 110 |
1031140004 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אלוני נחשון | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 105 |
1031140005 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר להט גולן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031140009 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' רותם מיכל | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 19:00–20:00 | נפתלי | 107 |
1031180001 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180002 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' דולינקו ענבר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 09:00–10:00 | נפתלי | 105 |
1031180006 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 201 |
1031180007 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אשר אור | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 17:00–18:00 | נפתלי | 207 |
1031190001 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נבון עמנואל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 17:00–20:00 | נפתלי | 201 |
1031190005 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ביטון גל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 20:00–21:00 | נפתלי | 106 |
1031190006 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נבון עמנואל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031190008 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ביטון גל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 108 |
1031190009 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רייכרד אריאל | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 19:00–20:00 | נפתלי | 105 |
1031210501 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031210505 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר בוהדנה מאור | סמסטר א' | תרגיל | א' | 15:00–16:00 | נפתלי | 105 |
1031210601 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210607 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 205 |
1031210608 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1031190001 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נבון עמנואל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 17:00–20:00 | נפתלי | 201 |
1031190005 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ביטון גל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 20:00–21:00 | נפתלי | 106 |
1031190006 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נבון עמנואל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031190008 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ביטון גל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 108 |
1031190009 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רייכרד אריאל | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 19:00–20:00 | נפתלי | 105 |
ניתן לבחור בכל קורס משלב עשייה כבחירה
רשימת הקורסים מופיעה להלן ובפירוט הקורסים בקישור:
לתלמידי שנים ב'-ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גת עזר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1031210803 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר פלדמן דורון | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 103 |
1031210806 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 110 |
1031210807 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 207 |
1031210601 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210607 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 205 |
1031210608 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1071281601 - פסיכולוגיה חברתית:מהבינאישי לקבוצתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שנבל נורית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210501 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031210505 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר בוהדנה מאור | סמסטר א' | תרגיל | א' | 15:00–16:00 | נפתלי | 105 |
1031210601 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210602 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שלייפר דריה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 106 |
1041358801 - וואחד על אחד - חוויות חיים אחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון סמדר גב' דלאשה מייסלון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 203 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 13:00–16:00 | נפתלי | 505 |
מהחוג לתקשורת
יש לשים לב לדרישות הקדם בקורסים השונים
קורסים מתקדמים .לוודא שנלמד שיעור מבוא בתחום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דביר שירה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1085220401 - מפת התקשורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662263001 - אתיקה עסקית ואחריות תאגידית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0662312101 - העתיד הוא העבר: היסטוריה, פילוסופיה, ועתידנות טכנולוגית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662196201 - תרבות וקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662262001 - ניהול אתוס ותיקון תדמית של אישי ציבור במרחב הציבורי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קרן סדון | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0662224601 - הגות כלכלית בת זמננו - מליברליזם לניאו-ליברליזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 |
0662118001 - זהות בעולם המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662224701 - כלכלת השיתוף: סייבר וחברה בעידן גלובאלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662262501 - דגמים של יזמות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662262301 - לנצל את הלב כדי לנצח את המוח: תפקידו של הרגש באומנות השכנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נדיה אליס | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662175601 - תולדות מדינת הרווחה האירופית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662175501 - קנאביס: דיון ביקורתי על רפואה, חברה ומדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662310301 - שיח דיגיטלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662223501 - רטוריקה בחיי היומיום: טיעונים וכשלים*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0662261501 - רובין הוד והגנב הנדיב: צדק חברתי בספרות ילדים ונוער
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0662103101 - רטוריקה והמסר התקשורתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662196501 - פוסט פורנוגרפיה ברשת: מין, אהבה וזהות דיגיטליים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662196101 - קפיטליזם במבחן: אנתולוגיה של משברים כלכליים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0662223101 - תרבות זמננו: רעיון המודרניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0662262601 - לוגיקה בפעולה: תכנון, יזמות ואסטרטגיה במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דורון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662175801 - אמריקה הלטינית במאה ה-20 והמערכה לצדק חברתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה
ניתן לבחור בכל קורס משלב עשייה כבחירה
רשימת הקורסים מופיעה להלן ובפירוט הקורסים בקישור:
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
1883030201 - המצפן הירוק - שיקולים סביבתיים בפיתוח מוצרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בלאס ורד | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
1883060301 - פילנטרופיה ומעורבות אזרחית - בין ניאו ליברליזם לסולידריות חב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
1883060401 - ילדים ובעלי חיים: סוגיות הסטוריות, חברתיות וחינוכיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 109 |
1883090101 - האתיקה של הביג דטה בעיר החכמה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פוריאן רונית | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–20:00 |
1883090102 - האתיקה של הביג דטה בעיר החכמה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פוריאן רונית | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | שרמן | 009 |