הקבץ ניהול ומחשבה כלכלית - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ ניהול ומחשבה כלכלית (מסגרת 122)
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" וקורס מבואי
רשימת הקבוצות מופיעה בראש פרק פירוט הקורסים
שיעורי חובה - 4 ש"ס
יכול לשמש כליבה לתלמידים ממשיכים שלמדו 4 ש"ס חובה בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0662130501 - ניהול במאה ה- 21: מושגים ואתגרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
שיעורי ליבה - 6 ש"ס מהקורסים הבאים:
קורס שלא נבחר כקורס ליבה יכול ורצוי שילמד כקורס בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662262501 - דגמים של יזמות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662175601 - תולדות מדינת הרווחה האירופית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662224401 - היבטים מתקדמים בפילוסופיה של הניהול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלי אילון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0662260401 - אתיקה יישומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662196101 - קפיטליזם במבחן: אנתולוגיה של משברים כלכליים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0662175801 - אמריקה הלטינית במאה ה-20 והמערכה לצדק חברתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה
ניתן לבחור בכל קורס משלב עשייה כבחירה
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0662261901 - עבודת צוות - סדנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר תובל עתליה | סמסטר א' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0662224701 - כלכלת השיתוף: סייבר וחברה בעידן גלובאלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662212901 - האנשים שעשו את האינטרנט: חוזים, הוזים ומהנדסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662262201 - סדנת פרוזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר יובל שמעוני | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
0662262601 - לוגיקה בפעולה: תכנון, יזמות ואסטרטגיה במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דורון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
קורסי בחירה מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמוס נדן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687243101 - סין הכפרית העכשווית:סוגיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ליאור רוזנברג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית:ארגון וניהול בשוק הבינלאומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בייקוביץ אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0687245701 - מדיניות החוץ של יפן וסין במאה ה - 21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0687252401 - שווקים ומסחר בהודו העכשווית:כלכלה,חברה ותרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אופיר מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
קורסים משלבי עשייה לבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
מפקולטות אחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180002 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' דולינקו ענבר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 09:00–10:00 | נפתלי | 105 |
או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 201 |
1031180007 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אשר אור | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 17:00–18:00 | נפתלי | 207 |
1041260801 - ארגונים וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–13:00 | נפתלי | 101 |
1041310201 - חברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון סמדר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
קורסים מהתכנית הבין-לאומית - נלמדים באנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 456 |
סמינריונים
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית ובקורס המבוא במסגרת 666
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים בשיעור בחירה של 2 ש"ס
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0662312301 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ואנשים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר תובל עתליה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
0602615201 - ילדים, ילדות, כלכלה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |