קורסי מסלול חברה - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
קורסי יזמות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אבו ענבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 103 |
0662262501 - דגמים של יזמות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
1884020201 - ייזום והקמת עסקים חברתיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גורן ג'קי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0662262601 - לוגיקה בפעולה: תכנון, יזמות ואסטרטגיה במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דורון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0687251901 - סדנת יזמות במזרח ודרום אסיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי סלע מר יאיר סאקוב | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
1411746801 - יזמות ורגולציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חמדני אסף ד"ר צור מיכל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
קורסים מתוך התוכנית ללימודי תעודת הוראה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר וגמן -רוזי אורית ד"ר ג'רמי פוגל ד"ר הישראלי אדם | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 12:00–15:00 | שרת | 410 |
0723100401 - אוכלוסיות עם לקויות: אפיונים וסוגיות מרכזיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרעבי עדי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:30–10:00 | שרת | 410 |
0723201501 - משפט וחינוך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' גבתון דן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | שרת | 309 |
0723120101 - חינוך ושינוי חברתי: היבטים סוצולוגיים, אידיולוגיים והיסטוריי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | שרת | 432 |
סמינריונים במסלול רוח - מסגרת 610
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 304 |
- לא פתוח למי שלמדו את הקורס "פמיניזם ותיאוריה קווירית"
- לא פתוח למי שלמדו את הקורס "קוויר באופן ביקורתי"
- לא פתוח למי שלמדו את הקורס "קוויר באופן פמיניסטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אביטל דוידוביץ'-אשד | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0680420101 - דלז וגואטרי בהקשר ספרותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אייל דותן | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 455 |
0680425001 - 'אני המזרחית שאתם לא מכירים'- כותבות זהות ב'אזור הגבול'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0607543301 - "הנשק היחיד העומד לרשותי": היסטריה והתנגדות נשית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר חן אדלסבורג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 212 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621274101 - מגדר ודת 1700-1300: קדושות, מינים ומכשפות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621904001 - היסטוריה קווירית וטרנסג'נדרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621337801 - נשים עניות באמריקה הלטינית במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
פרופ' חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0697411801 - החברה החרדית: הלכה, מגדר ותרבות פנאי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' שרה זלצברג ד"ר סימה זלצברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
קורסי מסלול חברה - מסגרת 400
קורסי מבוא - מסגרת 400
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר לאור יוסף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 107 |
1041110203 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 206 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' וננסיה דבורה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041110206 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 425 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 425 |
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 208 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 208 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 206 |
1041110105 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר תבל עופר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 206 |
1041110107 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' חאג' יחיא אלאא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 206 |
1009182001 - מבוא לפסיכולוגיה למדעי החברה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פלייסיג דידה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
קורסי בחירה - מסלול חברה - מסגרת 400
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א'+ב' | סדנה | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א'+ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
- הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
- פתוח לתלמידי שנה ב' ומעלה בלבד
- הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
- הקורס מוכר כ- 6 נקודות זכות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פדבה גלעד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון סמדר גב' דלאשה מייסלון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 203 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרון סמדר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 201 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מזרחי חן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 205 |
1041310003 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' סדצקי יערה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 206 |
1041310004 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מזרחי חן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1041310005 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' סדצקי יערה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041359301 - אנתרופולוגיה דיגיטלית - תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בן אלול אלעד | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 108 |
1883060201 - גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' רחמיני אורטל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–11:00 | נפתלי | 107 |
1031210504 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר בוהדנה מאור | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–15:00 | נפתלי | 105 |
1110374201 - ילדות בחברה הערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מסארוה מראם | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | שאפל | 125 |
0693201601 - אנתרופולוגיה יישומית במציאות של הגירה ופליטות בין אפריקה ליש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר כהן רוית | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שבאר-שפירא דניאלה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–20:00 | שאפל | 125 |
0723201701 - חינוך מודע מגדר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נץ הדר | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | שרת | 328 |
0608100701 - בבית ובחוץ: נשים בישראל בשנות המדינה הראשונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גבע שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מאיה רומן | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מאיה רומן | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
- קורס משלב עשייה, נחשב כ-4 ש"ס
- לא ניתן להירשם למי שלמדו את הקורס
- "למה יש רק מארי קירי אחת-ידע פמיניסטי וקהילה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' אסתי רידר אינדורסקי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0607542801 - כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 106 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ששון יצחק | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 15:00–18:00 | נפתלי | 110 |
1110374401 - משפחה בחברה הערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מסארוה מראם | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | שאפל | 128 |
0723201301 - אי שיוויון חברתי בראי החינוך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' שהרבני טלי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | שרת | 307 |
1883060401 - ילדים ובעלי חיים: סוגיות הסטוריות, חברתיות וחינוכיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 109 |