פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
מבואות שנה א' - מסגרת 120
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671103501 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' יובל גדות | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
דר' יובל גדות | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 280 |
0671112301 - מיומנויות יסוד - סדנה מתודולוגית קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0671100102 - ארכיאולוגיה מהי?**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671112501 - מיומנויות יסוד - כתיבה אקדמית באנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0671112001 - ממצא וטקסט מתקופת הברזל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עומר סרגי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0671121601 - **חפירה לימודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר א' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר א'+ב' | סיור | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
פרוסמינרים (יש לבחור אחד)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0671108401 - תעלומת האדם הנאנדרטלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רן ברקאי | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0671112201 - מפגשים בין תרבויות בתקופת הברזל: ארכיאולוגיה של זהויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
קורסי מגוון (הערות)
הערות קורסי מגוון
- יש לבחור שני קורסים (סה"כ 4 ש"ס) מהאפשרויות הבאות
- לא ניתן ללמוד קורסי מגוון בחוגי הלימוד אותם לומד התלמי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0627101001 - מבוא לבלשנות: מבט פנורמי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0612100701 - מבוא למקרא (א)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0612200501 - קריאה בין-תרבותית בתנ"ך ובספרות המזרח הקדום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0677132001 - ארץ ישראל: המושג והמוצג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0672152201 - שער לעולם העתיק: מקורות ומתודולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0672110901 - מבוא למיתולוגיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מזור מעין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0662101101 - מבוא למחשבה הומאניסטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0612100801 - מבוא למקרא (ב)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0622100401 - מבוא לתולדות האימפריה העוסמאנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0677133001 - ריבונות יהודית במבחן: מיהודה המכבי ועד שמעון בן כוסבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0677130101 - מי הרג את ישוע? הפולמוס היהודי-נוצרי בשלהי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יפעת מוניקנדם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י (שנים ב' -ג') - 121 -
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורן טל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
חובה למסלול תרבויות המזה"ק (שנים ב' -ג') - 121 -
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671103101 - מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה החיתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671215801 - הארכיאולוגיה של קפריסין הקדם-קלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
שפות עתיקות - חובה למסלול תרבויות - 130
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671252301 - Ancient Egyptian Practice **
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גלית טל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–17:00 | גילמן | 304 |
0671251501 - Ancient Egyptian for Beginners**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 17:00–18:00 | גילמן | 304 |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
0671252301 - Ancient Egyptian Practice **
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גלית טל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–17:00 | גילמן | 304 |
0671251501 - Ancient Egyptian for Beginners**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 17:00–18:00 | גילמן | 304 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' אביטל רומח | סמסטר א' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
סמינרים א"י - 122
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671251001 - ארכיאולוגיה של קבורה בתקופות הקלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671252001 - די לנדודים: ציידים-לקטים של התקופה האפיפלאוליתית ויושבי קבע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
סמינרים תרבויות-122
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
סמינרים מחוגים אחרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0677364101 - ספר מקבים א: פוליטיקה, מלחמה ואידיאולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
שעורי בחירה - 124
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671216301 - שיטות לשחזור אקלים וסביבת האתר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0671233101 - ארכיאובוטניקה: שרידי צמחים ברקורד הארכיאולוגי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0671216001 - סדנה ארכיאולוג חופר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פז יצחק | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0671215901 - הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר א' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
0671247801 - מיתולוגיה, פולחן ומאגיה בעולם החיתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0671251801 - עצמות בעלי חיים במחקר הארכיאולוגי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671242001 - יסודות הגיאו-ארכיאולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 277 |
0671254201 - אדריכלות קדומה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 304 |
0671251601 - ארכיאולוגיה בקהילה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671206401 - סדנה מעשית בארכיאוזואולוגיה*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671250901 - ארכיאומטלורגיה של המזרח הקדום**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 220 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0671251901 - אתנו-בוטניקה בתקופת המקרא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671252101 - שיטות תארוך בארכיאולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0671252401 - שחזור בוטאני ואדריכלי של גני פאר בעולם הקדום**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | הגלריה | 005 |
שיעורי בחירה מחוגים אחרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יעל יונג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
0821190001 - אמנות על ציר הזמן א': העת העתיקה-ממצרים ועד סוף ימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שדה נאוה ד"ר אריה קפיטיקין ד"ר אילת זהר ד"ר ברטל רננה | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0612100701 - מבוא למקרא (א)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0821113101 - מבוא לאמנות קלאסית : יוון ורומא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר פישר מתי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0612100801 - מבוא למקרא (ב)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0612602701 - ספר בראשית - סוגיות מפתח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מאירה פוליאק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
0677133001 - ריבונות יהודית במבחן: מיהודה המכבי ועד שמעון בן כוסבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0677130101 - מי הרג את ישוע? הפולמוס היהודי-נוצרי בשלהי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יפעת מוניקנדם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
לימודי התואר השני -מסגרת 620
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671418101 - העיר שנבראה מהחולות - קיסריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0671418901 - קריאה באפוס של גילגמש**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671417901 - אדם וחיה, אדם ואבן: יחסי בני אדם עם בעלי חיים ואבנים בעבר בפ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רן ברקאי ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' רן ברקאי ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ספיר-חן לידר ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר ספיר-חן לידר ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0671429301 - תקופת אל-עמרנה במצרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רענן כסלו | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671418701 - Borders, landownership and Memories
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' יובל גדות פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
דר' יובל גדות פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
- דרישת קדם: מבוא אומנות המזה"ק/מבואר תרבויות המזהק
- פתוח לתלמידי שנה ג' על בסיס מקום פנוי (רישום דרך מזכיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אורן טל | סמסטר ב' | סמינר | 00:00–00:00 |
0671418001 - ארכאולוגיה של פליטים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
סמינר בית ספרי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
שיעורים וסמינרים לתואר שני מחוגים אחרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דלית רום-שילוני | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
ישראל הקדום (הערות)
הערות ישראל הקדום
- השיעורים משתנים בכל שנה
סמינרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671251701 - קברים ונהגי קבורה בא"י במהלך תקופות הברונזה והברזל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671418701 - Borders, landownership and Memories
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
דר' יובל גדות פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
דר' יובל גדות פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671418301 - הפניקים במולדתם ובאגן הים התיכון במהלך תקופות הברונזה והברזל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671418001 - ארכאולוגיה של פליטים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671429301 - תקופת אל-עמרנה במצרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0645400801 - פלאחים פלסטינים: תרבות חומרית והיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
0612407501 - הגליות מישראל ומיהודה, על גולים ועל נשארים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' דלית רום-שילוני | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
0671419101 - הנחית תזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א'+ב' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
סמינר בית ספרי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
קורסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671251401 - סיפורי בדים: הבגד לאורך ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0612100701 - מבוא למקרא (א)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0677132001 - ארץ ישראל: המושג והמוצג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 102 |
0671421701 - שימור וחפירה ארכיאולוגית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רענן כסלו | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0671418801 - חותמות בקדמת אסיה ובמצרים, 4,500 - 500 לפנה"ס*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0612602701 - ספר בראשית - סוגיות מפתח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מאירה פוליאק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
0671252201 - ממלכת יהודה במבט היסטורי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0671112001 - ממצא וטקסט מתקופת הברזל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עומר סרגי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0612100801 - מבוא למקרא (ב)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |